Svatby

Blíží se Váš jedinečný a nezapomenutelný den v životě?

Stále hledáte někoho, kdo by Vám tento den, plný nezapomenutelných zážitků, zaznamenal na celý zbytek společného života a při tom by jste o něm na své svatbě nevěděli, ba dokonce ho považovali za známého?

Rád Vám vaše požadavky splním.

Jsem svatební fotograf, který udělá vše proto, aby jste byly nadmíru spokojení a mohly si Váš den D naplno užít. S láskou a vzpomínkami budete hledět na Vaše svatební fotografie i za 20 let.

Nenechte, aby tyto vzpomínky zaznamenal někdo, komu nebudete důvěřovat. Tento jedinečný okamžik ve Vašem životě si užijte na maximum a já se postarám o zachování Vašich vzpomínek na tento významný den.


Portrétní & rodinné focení

Focení, jsou lidé, které tento zážitek nemají rádi, přesto by ale vzpomínky na životní událost chtěli zaznamenat. Ať už se jedná o rodinné focení, párové focení, focení s mazlíčkem i těhotenské focení, rád Vás focením provedu.

Připravím pro vás příjemné prostředí, aby tento zážitek nebyl jen nepříjemná rutina, ale aby jste si ho naplno užili a těšili se na krásné vzpomínky v podobě fotografií.

Výběr lokace je čistě na Vás, ať už se jedná o oblíbené místo v přírodě nebo kavárnu. V případě potřeby Vám rád poradím či doporučím místa, kde bude focení tou nejlepší volbou.


Pro firmy

Jste firma či podnikatel a hledáte fotografa na produkty, firemní portréty či promo (výroba, katalog, sociální sítě, e-shop).

Fotografie, které budou Vás nebo Vaší firmu prezentovat musí mít vysokou kvalitu, to Vám rád zajistím.

Produkty, firemní portréty je možno fotit v exteriéru, ateliéru či přímo u Vás ve firmě.


Koncerty & reportáže

Kontaktujte mě, pokud máte zájem o focení nejrůznějších koncertů, párty, oslav a jiných reportáží.

Postarám se o zachycení jedinečné atmosféry z Vaší akce. Fotografie využijete jako promo k dalším akcím a samozřejmě k radosti účinkujících i návštěvníků.


Reality

Fotografie bytu, pozemku či rodinného domu, pokud je určen k prodeji je nesmírně důležitá. Právě tato fotografie rozhoduje zda-li potencionální zákazník navštíví Váš web, inzerát či nabídku prodeje.

Fotografie, která zaujme prodává.


Maturitní plesy

Co nevidět přijde večer na který se všichni těšíte. Celé roky se pečlivě připravujete na tento okamžik. Ano, myslím tím Váš maturitní ples.

Je důležité vybrat fotografa, který dokáže přes objektiv zachytit krásu žen a eleganci mužů. Atmosféru, zábavu, ale třeba i slzy. Nechejte mě Vám zachytit nezapomenutelné zážitky, vždyť maturitní ples je jen jednou za život.

Zajistím Vám reportáž z celého večera a samozřejmě nesmí chybět fotografie všech žáků v úchvatné róbě nebo dobře padnoucím obleku.

Je možné zajistit i oblíbený Koutek-fotek.cz, aby si i vaše rodina a přátelé mohli odnést ihned vytisknutou fotografii s maturantem.